T-Systems Logo

Česká republika

Your search

Your search

Nacházíte se zde:

O T-Mobile

Novinky

Novinky

07. leden 2014

Nový integrovaný ICT poskytovatel je tady

Společnost T-Systems Czech Republic a.s. dokončila svou transformaci a od 1. ledna 2014 se stala součástí integrovaného ICT operátora T-Mobile Czech Republic a.s.
další

19. září 2011

Pozvánka na webcast: Mobilní podnikání

01. září 2011

T-Systems PLM T-Day 2011

Existuje cesta, která může zajistit, aby vaše výrobky dokázaly udržet krok s ostatními a bylo možné je efektivně inovovat. PLM (Product Lifecycle Management) je souborem technologií, služeb a řešení, která k takovému zlepšení výrazně přispívají. Rádi bychom Vás pozvali k diskuzi o této problematice v rámci akce T-Systems PLM T-Day 2011, která se bude konat 3. a 4. listopadu 2011 v Muzeu Škoda Auto v Mladé Boleslavi.
další

27. červen 2011

Webcast: Dynamické služby poskytované ze sítě

21. únor 2011

Od dubna letošního roku získají zaměstnanci společnosti Shell možnost používat IT služby prostřednictvím cloudu.

Od dubna letošního roku získají zaměstnanci společnosti Shell možnost používat IT služby prostřednictvím cloudu. Společnosti Microsoft and T-Systems podepsaly významný pětiletý kontrakt se společností Shell.
další

23. listopad 2010

Outsourcing komunikačních služeb a infrastruktury pro společnost E.ON

Společnost T-Systems bude pečovat o datovou a komunikační infrastrukturu pro skupinu E.ON. T-Systems bude také provozovat virtuální platformu pro spolupráci (UCC) ve společnosti E.ON.
další

15. září 2009

PLM T-Day

Specialisté T-Systems Vám představí, jak vám moderní nástroje pro PLM mohou pomoci ať už chcete dosáhnout zlepšení kvality, zkrácení doby návrhu výrobků, navrhnout efektivně jeho výrobu nebo optimalizovat samotný proces výroby.
další
Začátek zpět Stránka:1 z 1 vpřed Konec
© 2017 T-Systems International GmbH. Všechna práva vyhrazena.