T-Systems Logo

Česká republika

Your search

Your search

Nacházíte se zde:

Odvětví

Řízení dealerské sítě

Náš zákazník, náš pán.

Koncový prodejce nebo servis potřebuje pro úspěch u zákazníka nejen konkurenceschopný výrobek, ale zejména u zboží dlouhodobé spotřeby výbornou spolupráci s výrobcem.
Extrémní případem, který klade vysoké nároky na prodejní a servisní síť, jsou automobily, .které během své životnosti vyžadují řadu odborných servisních zásahů. Kvalitní síť proto dlouhodobě určuje úspěšnost značky.
Komplexní provozní systém autorizovaného prodejce a značkového servisu, který splňuje ty nejvyšší nároky, jsme vyvíjeli pro potřeby značky Škoda i ostatních značek koncernu VW. Jeho úkolem je zajistit většinu rutinních provozních činností autorizovaného prodejce nebo značkového servisu a integrovat další specializované informační systémy, které jsou nasazovány pro pokrytí potřeb provozu. Systém je úzce integrován s centrálními systémy v Škoda Auto a.s. a VW, zajišťujícími řadu služeb pro síť prodejců jako je obchod s novými vozy, zásobování náhradními díly, vyřizování garancí.
Přímé spojení s výrobcem
Systém podporuje decentralizované skladové hospodářství a je propojen se systémem SAP, e-shopem a provádí optimalizace dodávek. Pro servis vede historii oprav, přehled o montáži dodatečných výbav a podporuje řízení dílny. Pro prodejce je k dispozici kompletní podpora obchodního případu prodeje nových i ojetých vozů a je vybaven rozhraním pro řídícími systémy výrobce.
© 2017 T-Systems International GmbH. Všechna práva vyhrazena.