T-Systems Logo

Česká republika

Your search

Your search

Nacházíte se zde:

Odvětví

Výroba

Flexibilní výroba

IT je páteří dnešní výroby. T-Systems dodává specifická řešení pro různá odvětví výroby která zlepšují procesy a infrastrukturu a zvyšují konkurenceschopnost zákazníka.
Ať v automobilovém či leteckém průmyslu, stavebnictví, strojírenství nebo i v chemickém průmyslu, efektivní využití ICT prostředků hraje klíčovou roli v každé výrobě. A zkušenosti s IT jsou nezbytným předpokladem pro fungující procesy a úspěšné produkty. Společnosti, které chtějí implementovat high-tech novinky nebo zvýšit vlastní flexibilitu v dnešních komplexních dodavatelských řetězcích potřebují zkušeného IT specialistu.- T-Systems zastává procesně orientovaný přístup ve vztahu k výrobních organizacím.Poskytujeme komplexní servis pro celý hodnotový řetězec – od konzultací přes implementaci až po provozování.
Prověřené znalosti
T-Systems má znalosti specifické pro jednotlivé obory ve všech fázích projektu. Díky tomu může garantovat trvalé zlepšení vašich obchodních procesů – od vývoje produktu, přes řízení dodavatelů a logistiku k výrobu a prodeji a poprodejnímu servisu.
© 2017 T-Systems International GmbH. Všechna práva vyhrazena.