T-Systems Logo

Česká republika

Your search

Your search

Nacházíte se zde:

Tisk a analytici

Tiskové centrum

Společnost T-Systems se stala hlavním partnerem konference eHealth Days 2009

Praha, 29. září 2009
Společnost T-Systems Czech Republic je hlavním partnerem konference eHealth Days 2009, která se koná u příležitosti mezinárodního veletrhu Medical Fair 2009. Konference je již tradičně pořádána v Brně, letos ve dnech 20. a 21. října v business centru - pavilon E, Výstaviště Brno.
T-Systems na konferenci představí širokou škálu služeb a produktů řešících aktuální potřeby všech typů subjektů ve zdravotnictví (například  chytré řešení pro správu a archivaci dokumentů z datových schránek, komplexní outsourcing ICT nebo technologie RFID.
Pro nemocnice, sítě nemocnic a regionální zdravotnická zařízení bude představeno komplexní řešení zdravotnických systémů IS-H/i.s.h. med. Jde o  unikátní řešení všech IT potřeb v českém zdravotnictví. Při vývoji využila společnost T-Systems celosvětové bohaté zkušenosti, stabilní zázemí a praktické poznatky při realizaci zdravotnických systémů.
O společnosti T-Systems
T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. Zaměřuje se především na podnikovou klientelu, a to jak na nadnárodní koncerny s celosvětovou působností, tak i na významné lokální podniky. V roce 2008 činily výnosy společnosti přes 2,9 miliardy korun.
Skupina T-Systems patřící do koncernu Deutsche Telekom AG je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podnikové zákazníky. Skupina má přes 46.000 zaměstnanců ve více než 20 zemích světa a její  výnosy v roce 2008 činily přibližně 11 miliard eur.
Služby společnosti T-Systems představují pro zákazníky optimalizaci procesů, zlepšení kvality a snížení nákladů na oblast interních ICT systémů. To ve svém důsledku poskytuje zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost koncentrace na jejich hlavní předmět činnosti.
Informace o společnosti a jejích službách naleznete na internetové stránce www.t-systems.cz nebo na mezinárodních stránkách www.t-systems.com.
Kontakty
PR agentura:                                                          
GCI Hill & Knowlton
Jan Řezáč
Mobil:       +420 724 666 604
T-Systems Czech Republic
Ing. Anton Zima
Telefon:    +420 236 099 120
E-mail:     anton.zima@t-systems.com
© 2017 T-Systems International GmbH. Všechna práva vyhrazena.