T-Systems Logo

Česká republika

Your search

Your search

Nacházíte se zde:

Tisk a analytici

Tiskové centrum

Společnost T-Systems získala ocenění SAP Pinnacle Award 2011

Praha, 10. červen 2011
Společnost T-Systems, která tvoří nedílnou součást koncernu Deutsche Telekom, byla v rámci soutěže SAP Pinnacle Award 2011 vyhlášena vítězem kategorie „Run SAP Partner of the Year“. Tuto cenu získal T-Systems za výrazný rozvoj Run SAP certifikací, úspěšnou implementaci projektů, školení a celkovou spolupráci se společností SAP.
Run SAP představuje systém, který umožňuje poskytovatelům ICT služeb plánovat, navrhovat, provozovat a vyvíjet SAP aplikace. Společnost T-Systems v loňském roce vyškolila pro tuto platformu 250 zaměstnanců v řadě zemí světa jako například v Brazílii, Mexiku, Jižní Africe, Německu a na Slovensku, což bylo mnohem více, než byl požadavek společnosti SAP. T-Systems také předvedl celou řadu úspěšných implementací Run SAP, například ve společnosti Vorwerk, skupině Philips, ve firmě Continental a farmaceutické společnosti AstraZeneca.
T-Systems je globální servisní partner společnosti SAP
Společnost T-Systems má již mnoho let řadu zkušeností s prostředím SAP. Ziskem statusu SAP Global Support Partner získal T-Systems významnou pozici a zařadil se mezi malou skupinu společností, které mohou celosvětově poskytovat služby, podporu a hosting aplikací SAP. Globální partnerství překračuje národní i kontinentální hranice a umožňuje podporu celé řady odvětví, technologií a skupin uživatelů.
„Zisk ocenění SAP Pinnacle Award 2011 je potvrzením naší dosavadní spolupráce a trvalého rozšiřování našeho partnerství, které přináší úspěchy pro naše zákazníky,“ uvedl Eric Duffaut, prezident Global Ecosystems and Channels ve společnosti SAP.
„Pinnacle Award je prestižní cena a jsme velmi potěšeni, že jsme ji získali. Dokládá to, že patříme mezi světové lídry v oblasti SAP aplikací a jejich prostředí,“ řekl Dr. Ferri Abolhassan, člen představenstva společnosti T-Systems. Ulrich Meister, ředitel Systémové integrace v T-Systems vnímá zisk Pinnacle Awards jako další stimul pro budoucnost: „Tím, že jsme získali cenu v kategorii Run SAP Partner, naplňujeme naši zodpovědnost z pozice globálního partnera společnosti SAP. Je to pro nás další potvrzení toho, že expandujeme a posilujeme naši pozici na trhu a zároveň přineseme v následujících letech inovativní produkty, dobré služby a špičkový výkon.“
SAP řešení z cloudu
Společnost T-Systems patří do úzké skupiny poskytovatelů, kteří nabízí SAP služby prostřednictvím cloud computingu včetně doplňkových ICT služeb. Tato kombinace umožňuje zákazníkům flexibilní používání SAP aplikací tehdy, kdy je skutečně potřebují, a platí jen za zdroje, které aktuálně používají. Náklady pak vychází z počtu transakcí a doby použití. Kapacity jsou nastaveny podle potřeb byznysu a umožňují redukci nákladů na provoz SAP systémů a snižují investiční riziko při rostoucí spolehlivosti plánování na straně zákazníků, kteří tyto služby používají. Společnost T-Systems je průkopníkem na poli dynamického poskytování SAP řešení. Více než sto firem spoléhá na toto řešení provozu SAP od společnosti T-Systems.
Provoz a implementaci SAP řešení realizuje společnost T-Systems i na českém trhu. Díky vlastním konzultantům a ICT zdrojům v podobě lokálních datových center, infrastruktury a cloudového prostředí zajišťuje flexibilní provoz SAP aplikací. Na českém trhu také společnost T-Systems nabízí přednastavené All-In-One řešení TS Výroba (přednastavené řešení SAP pro výrobní firmy) a lokalizovaný SAP informační systém pro zdravotnictví.
O společnosti T-Systems
T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. Zaměřuje se především na podnikovou klientelu, a to jak na nadnárodní koncerny s celosvětovou působností, tak i na významné lokální podniky včetně řešení pro veřejnou správu. V roce 2010 činily výnosy společnosti přes tři miliardy korun.
Skupina T-Systems patřící do koncernu Deutsche Telekom AG je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podnikové zákazníky s podporou inovativních řešení pro propojenou budoucnost obchodu a společnosti. Skupina má 47.600 zaměstnanců ve více než 20 zemích světa a její výnosy v roce 2010 činily 9,1 miliardy euro.
Služby společnosti T-Systems představují pro zákazníky optimalizaci procesů, zlepšení kvality a snížení nákladů na oblast interních ICT systémů. To ve svém důsledku poskytuje zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost koncentrace na jejich hlavní předmět činnosti.
Informace o společnosti a jejích službách najdete na internetových stránkách www.t-systems.cz nebo na mezinárodních stránkách www.t-systems.com.
Kontakty
PR agentura:
GCI Hill & Knowlton
Jan C Kuchař
Mobil: +420 724 666 601
T-Systems Czech Republic
Ing. Anton Zima
Telefon:    +420 236 099 120
© 2017 T-Systems International GmbH. Všechna práva vyhrazena.