T-Systems Logo

Česká republika

Your search

Your search

Nacházíte se zde:

Tisk a analytici

Tiskové centrum

Deutsche Telekom prodlužuje smlouvu s generálním ředitelem společnosti T-Systems

Bonn, 16. prosinec 2011
Dozorčí rada společnosti Deutsche Telekom se dnes rozhodla prodloužit s předstihem smlouvu Reinharda Clemense, generálního ředitele a předsedy představenstva společnosti T-Systems, o dalších pět let.
Současně dozorčí rada vyhověla žádosti Edwarda Kozela o uvolnění z rodinných důvodů z úkolů člena představenstva Deutsche Telekom zodpovědného za resort „Technologie a inovace“. Jeho mandát skončí s platností od 1. ledna 2012.
Resort nebude znovu obsazen. Dojde k rozšíření zodpovědností Reného Obermanna, který kromě svého mandátu předsedy představenstva Deutsche Telekomu povede resort „Produkty a inovace“. Cladia Nemat, dosud zodpovídající za evropské aktivity, bude kromě toho ještě řídit resort „Technologie“. Reinhard Clemens bude v budoucnosti zodpovídat za celou oblast IT ve skupině Deutsche Telekom. Kromě toho budou všechny IT aktivity celé skupiny převedeny do jeho gesce.
O společnosti T-Systems
T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. Zaměřuje se především na podnikovou klientelu, a to jak na nadnárodní koncerny s celosvětovou působností, tak i na významné lokální podniky včetně řešení pro veřejnou správu. V roce 2010 činily výnosy společnosti přes tři miliardy korun.
Skupina T-Systems patřící do koncernu Deutsche Telekom AG je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podnikové zákazníky s podporou inovativních řešení pro propojenou budoucnost obchodu a společnosti. Skupina má 47.600 zaměstnanců ve více než 20 zemích světa a její výnosy v roce 2010 činily 9,1 miliardy euro.
Služby společnosti T-Systems představují pro zákazníky optimalizaci procesů, zlepšení kvality a snížení nákladů na oblast interních ICT systémů. To ve svém důsledku poskytuje zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost koncentrace na jejich hlavní předmět činnosti.
Informace o společnosti a jejích službách najdete na internetových stránkách www.t-systems.cz nebo na mezinárodních stránkách www.t-systems.com.
Kontakty
PR agentura:
GCI Hill & Knowlton
Jan C Kuchař
Mobil: +420 724 666 601
T-Systems Czech Republic
Ing. Jan Rezek
Telefon:   +420 236 099 125
E-mail:     jan.rezek@t-systems.cz
© 2017 T-Systems International GmbH. Všechna práva vyhrazena.